Banyo

2020 için banyo trendleri neler?

Yeni yılda banyonuzu güncellemek yada yeni bir banyo dekorasyonu yapmak için güncel ve trend fikirlere ihtiyacınız varsa yazımızda size bu konuda ilham vereceğini düşündüğümüz 2020 için banyo trendleri ve önerilerimizi inceleyebilirsiniz. İşte 2020 banyo dekorasyon trendleri..

Yeni banyonuzu planlıyor musunuz ve hala yeni fikirler ve ilhamlar mı arıyorsunuz? 2020’de banyo ve iyi düşünülmüş bir banyo tasarımının giderek daha önemli hale gelme eğilimi devam edecektir. Zevkli, enerji ve kaynak tasarrufunun yanı sıra zamansız zarif bir tesis de bu yıl popüler olacak. Banyo için en son teknoloji ve akıllı çözümler de daha da mükemmelleştiriliyor ve günlük hayatı bizim için biraz daha kolay hale getiriyor.

2020 için banyo trendleri neler?

Yapılacak en iyi şey, 2020 yılında banyolar için tahmin trendlerimize göz atmak ve favorinizi seçmek. İster yeni bir ev inşa edin ister banyonuzu yenileyin , eminiz – bizimle hoş bir çözüm ve bol miktarda ilham bulacaksınız!

Engelsiz duş

2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler
2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler

Şimdi yaşınızı düşünmeye başlamak ve duş engelsiz planlamak en iyisidir. Sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda temizlenmesi de kolaydır ve duşu sizin için çok daha kolay hale getirir. Bu duş, neredeyse hiç görünmemiş gibi görünen basit cam duvarlarıyla da etkileyicidir. Duş kapısını açmanız gerekmez, ancak kolayca girebilirsiniz.

Banyonun yer ve duvar karoları farklı desenlere rağmen sıcak ve uyumlu görünüyor. Çoğu insan banyoda biraz daha fazla sıcaklık istiyor ve bu fayanslar kesinlikle trend favorilerimiz.

Banyo ve oturma alanından geçişler

2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 2
2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 2

Yaşam alanı, özellikle büyük şehirlerde giderek azalmaktadır ve bu gelişime karşı koymak için yaratıcı çözümlerin bulunması gerekmektedir. Müstakil hanelerin sayısı artar ve bir dairenin tipik dağılımı değişir. Özellikle, banyo yaşam veya uyku alanına entegre edilebilir ve böylece önemli ölçüde yer tasarrufu sağlar. Bu eğilim otellerin erken dönemlerinde tanındı ve bu yüzden sadece tuvalet ayrı bir odada. Banyonun yaşam alanlarına entegrasyonu yerden tasarruf sağlar ve açık bir yaşam hissi yaratır. Havlu ve diğer banyo eşyaları ile dolu raf, sofistike bir oda bölücüdür.

Işık ve fayans oyunu

2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 3
2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 3

Abartılı sever misin? O zaman bu fayansları ve bu banyoyu seveceksiniz. Duvar karoları parlaktır ve ışığa ve ışığa bağlı olarak biraz farklı renkte görünür. Desen mermere dayanmaktadır. Kurulu aydınlatma şık ve modern görünüyor. Bu cesur banyo, tasarımcı bir daireye mükemmel uyum sağlar.

Ayna aydınlatma ve tuvalet masası

2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 4
2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 4

Bu banyo, banyonuzun doğal ışık kaynağı olmasa bile şık görünen dolaylı aydınlatmanın harika bir örneğidir. İki zarif lavaboya sahip bağımsız makyaj, büyük dört parçalı çerçevesiz ayna ile vurgulanmaktadır. Diğer ışık kaynakları iki küçük tavan spotu ve duvarlardaki dolaylı aydınlatma elemanlarıdır.

Bağımsız küvetler

2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 5
2020 banyo dekorasyon trendleri ve öneriler 5

Bağımsız küvetler 2020’de de devam edecek bir başka trend. Küvetler için bağımsız, modern bir musluk ile birlikte, bu küvetler özellikle şık görünüyor ve her banyoyu zenginleştiriyor! Her renk ve stildeki karo zeminlerle birlikte çalışırlar ve tüm banyo mobilyalarına uyarlar.

Küvetinizi çeşitli şekil ve tasarımlardan seçebilir ve iç stilinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Yuvarlak ve oval modellere ek olarak, açısal küvetler de moda! Birçok üretici, banyonuzu tamamlamak için uygun ayaklı lavabolar da sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı