Dergi

2020 için en popüler 5 yaşam trendi

Bu yıl hangi mobilya ve yaşam trendlerinin sizi beklediğini merak ediyor musunuz? 2020’nin tasarım açısından gerçek bir vurgu olmasını bekliyoruz. Aşağıda gelecek yıl için tercih ettiğimiz yaşam trendlerini bir araya getirdik. İşte 2020 için en popüler 5 yaşam trendi.

2020 için en popüler 5 yaşam trendi

Bir ev inşaatının ortasında mı, bir tadilatta mısınız yoksa dört duvarınıza biraz taze rüzgar mı getirmek istiyorsunuz? Her proje için fikirlerimiz var – ne kadar kapsamlı olursa olsun! Mobilya stilleri, modern ve minimalist tasarımlardan tatil ve seyahat destinasyonlarından ilham alan trendlere kadar uzanıyor.

Kentsel endüstriyel tasarım

2020 için en trend 5 yaşam trendi
2020 için en trend 5 yaşam trendi

endüstriyel tasarım gerçek bir trend içinde her evde olması gereken bir tarzıdır. Kentsel tarz, modern ve otantik mobilyalara değer veren herkese ilham verir. Her şey soğuk ve rahatsız edici görünmüyor – aksine! Endüstriyel tesisler – renk tonları ve tasarımcı mobilyaları ile birlikte – hemen serin bir çatı atmosferi yaratır.

Endüstriyel stil aynı zamanda ahşaptan yapılmış elemanları da alır, ancak metalik yönler hakimdir. Eski fabrika binalarının ve modern dairelerin bu kombinasyonu, yaratıcı mobilyalar ve tasarım için çok fazla alan sağlar.

Minimal stil

2020 için en trend 5 yaşam trendi 2

Minimalizm, son yıllarda giderek daha önemli hale gelen bir yaşam tarzı ve mobilya tarzıdır. Aşırı tüketim zamanlarında, birçok insan temel unsurlarla sınırlı bir stil ister. Minimalist bir mobilya tarzı, tasarım ve estetiğin dışarıda bırakıldığı anlamına gelmez. Aksine: Kullanılan tüm mobilya ve aksesuarlar ile dekoratif eşyalar özenle seçilir ve hedeflenen bir şekilde sahnelenir.

Bu tarz sadece oturma odalarında ve yatak odalarında büyük bir başarı değil, bahçeler ve teraslar da harika bir şekilde minimalist olabilir.

Rustik tarz

2020 için en trend 5 yaşam trendi 3
2020 için en trend 5 yaşam trendi 3

Bu rustik mutfak bir rüya – sadece aşçılar için değil! Tuğla, ahşap ve metal kombinasyonu rustik ve rahat görünmelerini sağlar. Paslanmaz çelik mutfak aletleri tasarımın bir parçasıdır. Mutfağın büyüklüğü ve mutfak adası ile tezgah arasındaki geniş açık alanlar nedeniyle, bu mutfak ağır renklere ve malzemelere rağmen neşeli ve davetkar görünüyor. Rustik tarz dürüstlüğü ve rahatlığı ifade eder. Burada bir araya gelip yaşamak bir zevk.

Zamansız ülke tarzı

2020 için en trend 5 yaşam trendi 5
2020 için en trend 5 yaşam trendi 5

Kır evi tarzı 2020’de eksik olmamalı! Bu eğilim belirli bir nostaljiyi ifade eder ve geçmiş zamanları hatırlatır. Birçok tatil ve geçmiş zamanların hatıralarını bu mobilya stiliyle ilişkilendirir ve bu nedenle ahşap aksanlı mobilyaları seçer. Beyaz, gri ve kahverengi renkler bu bağlamda önemli bir rol oynamaktadır ve Landhaus-Chic 2.0 karakterine önemli bir katkıda bulunmaktadır.

Bu romantik görünümde tüm evinizi veya dairenizi ve sadece mutfak, yemek odası veya yatak odası gibi parçaları tasarlayabilirsiniz.

İskandinav tasarımı

2020 için en trend 5 yaşam trendi 6
2020 için en trend 5 yaşam trendi 6

İskandinav tasarımının çok popüler ve çeşitli bir konu olduğu gerçeği birçok kez kanıtlanmıştır. Çok sayıda ahşap, doğal malzeme, çok fazla ışık ve aynı zamanda neşeli renkler, bu mobilya tarzının davetkar ve olumlu etkisine katkıda bulunur. Mobilya genellikle ustaca hazırlanmış ve aynı zamanda işlevsel olan tasarımcı parçalarıdır. Lambaların ve yeşil bitkilerin kullanımı bu stili ustaca tamamlar. Burada da İskandinav Stilini tamamen evin her yerine uygulayabilir veya sadece belirli alanlara konsantre olabilirsiniz. Olanaklar neredeyse sınırsız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı