Dergi

Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri

En güzel radyatörler görmediğiniz veya en azından böyle algılamadığınız radyatörlerdir. Peki hiç aynalı ısıtıcıları duydunuz mu? Hayır mı? O zaman yazımızı okumaya devam edin ve son yılların yükselen trendi 2020 aynalı radyatör modelleri ilham alın! K8 Radiatori şirketi, bir yandan son derece şık görünen ve sadece her odayı yükselten ve diğer yandan rahat, rahat bir sıcaklık yayan zarif ayna ısıtıcılar tasarlayan bir firma. Bugün sirketin birbirinden şık ve etkileyici aynalı radyatör modelleri ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri

RF Design uzmanlarımızın aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç modeli vardır: Tamamen elektrikli kızılötesi ısıtıcılara ek olarak, mevcut ısıtma sistemine bağlanabilen ayna ısıtıcıları da vardır. Buna ek olarak, ısıtıcıların farklı çerçeveleri ve tasarımları vardır, böylece herkes kendileri ve evleri için mükemmel varyantı bulmayı garanti eder. Eğlenceli tarama!

Modern çerçeveli: Sihirli aynalı radyatör

Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri
Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri

Uyumlu bir çerçeveye sahip bu lüks radyatör her odada harika görünüyor. Koridorlar, yatak odaları, giyinme odaları ve banyolar Magic modelinin modern tasarımından yararlanabilir.

Radyatör aynanın ortasındadır. Özel bir atmosfer yaratmak için aydınlatılabilen bir çerçeve ile donatılmıştır ve neredeyse istediğiniz her renkte mevcuttur. Büyü farklı boyutlarda mevcuttur, bu yüzden her odaya gerçekten uyar.

Kızılötesi aynalı ısıtma refleksi

Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri 2020
Etkileyici Modern Aynalı Radyatör Modelleri 2020

Kızılötesi ayna ısıtıcı Reflex tamamen elektrikli olarak çalıştırılır ve banyo için mükemmeldir. 500×1000 mm, 500×1400 mm veya 500×1800 mm boyutlarında mevcuttur ve lavabonun üzerine kolayca monte edilebilir. Çerçevesiz ayna ile, bir taşla birkaç kuş öldürürsünüz: ısıtma güzel görünür, aynanın zamansız zarafeti nedeniyle çoğu banyo tasarımına uyar ve sıcaklık hoş bir şekilde yayılır. Uzaktan kumanda teslimat içeriğine dahildir.

Klasik çerçeveli aynalı radyatör

Modern Aynalı Radyatör Modelleri 2020
Modern Aynalı Radyatör Modelleri 2020

Spekkio modeli çok özel bir ayna radyatörüdür. Zarif ayna, alüminyumdan yapılmış ve gümüş, altın ve RAL renkleri gibi çeşitli anotlamalarda bulunan klasik bir çerçeveye yerleştirilmiştir.

Bu radyatör giriş alanında, yatak odasında veya koridorda uyumlu bir şekilde çalışır. Spekkio ayna ısıtıcısı mutfaklara bile monte edilmiştir .

Aynalı radyatör

Modern Aynalı Radyatör
Modern Aynalı Radyatör

Bu güzel ayna radyatörü çerçevesiz gelir ve bir tane gerekmez! Bu eğim, eğimli kenarları nedeniyle özellikle çekicidir.

Ayna ısıtıcı Yang, banyoda kullanmaya karar verirseniz isteğe bağlı olarak bir havlu tutucu ile donatılabilir. Bu şekilde, havlular kullanımdan önce rahatça önceden ısıtılır.

Havlu tutucu olmadan, bu ayna, özellikle farklı boyutlarda mevcut olduğundan, koridor, yatak odası veya oturma odası için özel bir mücevher parçasıdır.

Sihirli yatay aynalı radyatör

Yatay modern aynalı radyatör
Yatay modern aynalı radyatör

Bu ayna özellikle ahşap desenli baskılı alüminyum çerçevesiyle etkileyicidir. Bir ayna ısıtıcısının bu abartılı çeşidi, yatak odaları, koridorlar, oturma odaları ve hatta banyo için – yatay veya dikey olarak monte edilmiş – uygundur. Bu model farklı boyutlarda da mevcuttur.

Özellikle yatay olarak uygulandığında, yatağın yanına monte edilen aynanın sıcaklığı rahat ve eşit bir şekilde yayılır. Oda da yansıması nedeniyle daha büyük görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı