Hakkımızda

Evimblog.net eviniz için hayata geçirebileceğiniz birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirleri ve DIY Projeleri içeren geniş kapsamlı bir ev dekorasyon sitesidir. Site içeriğinde yaşam alanlarınız için farklı projeler bulabileceğiniz gibi, evinzi dekore ederken ihtiyaç duyabileceğiniz renk kombin fikirleri, farklı tarzlara sahip mobilya modelleri, ev aksesuarları ve tekstil ürünleri hakkında bir çok öneri ve ürün listesine ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızı şekillendirirken evimblog.net üzerindeki yüzerce farklı dekorasyon fikirleri size ilham vermek amacı ile hazırlanmıştır. Dekorasyonun her alanında işinizi kolaylaştıracak pratik bilgiler, düşük maliyetli ve yapımı eğlenceli kendin yap fikirleri ve her yaş grubuna hitap eden en popüler iç mekan dekorasyon önerileri sizleri bekliyor..

evimblog.net üzerinde yer alan tüm yazılar alanında uzman editörlerden tarafından yazılmaktadır. Farklı alanlarda bir çok kategoriye sahip olan evimblog.net üzerinde ürün satışı yapılmamaktadır. Site üzerinde yer verilen tüm markalar, ürünler ve görseller marka sahiplerine ait olup, evimblog.net tüm bu materyallere sadece tanıtım amaçlı yer verir.

evimblog.net üzerinde üyelik sistemi bulunan bir platformdur. Üye olmak tamamen ücretsizdir ve kullanıcıya bağlıdır. Kayıtlı kullanıcılara otomatik E-postalar ile site üzerindeki yeni haberler anında iletilir.

Başa dön tuşu
Kapalı