Banyo

Modern Ahşap Banyo Dolapları 2020

Banyoyu daha estetik ve işlevsel bir hale getiren banyo dolap modelleri arasında özellikle modern ve sıcak etkiye sahip 2020 modern ahşap banyo dolapları oldukça dikkat çekici. Yazımızda banyonuz için ilham alabileceğiniz ve benzersiz bir ortam oluşturmanız için size ilham vereceğini düşündüğümüz 2020 modern ahşap banyo dolap modelleri sizi bekliyor.

Banyoda ahşap rahatlık ve doğallık taşır. Düz çizgiler ve net şekiller ile modern bir sıhhi tesisin birleştiği 2020 ahşap banyo dolapları, modern banyolar için mükemmeldir. Berlin’deki banyo tasarım uzmanları Badeloft , sade şıklığı ve maksimum işlevselliği ile skorları ile büyüleyen birinci sınıf ahşap banyo mobilyaları sunuyor.

Banyo ahşap çekmeceli dolap

Modern Ahşap Banyo Dolapları 2020
Modern Ahşap Banyo Dolapları 2020

Geleneksel makyaj ünitesi geçmişte kaldı. Doğal ahşaptan yapılmış bu modern banyo çekmecesi, dekoratif görünümü ve fonksiyonel tasarımı ile ikna ediyor. Kulpsuz tasarım, çekmeceli sandığı, çağdaş veya klasik veya minimalist banyolar için mükemmel banyo mobilyaları yapar . Bol miktarda depolama alanı sunan büyük çekmece, yumuşak kapanma teknolojisi ve yüksek kaliteli bir ray sistemi ile donatılmıştır. Böylece sessizce açılıp kapanabilir.

Koyu meşe ahşap Çekmeceli

Modern Ahşap Banyo Dolapları
Modern Ahşap Banyo Dolapları

Koyu meşe, banyo çekmecesi, banyoya çok fazla zarafet katıyor ve beyaz, zarif mineral döküm lavaboya ve çağdaş paslanmaz çelik bağlantı parçalarına nefes kesici bir kontrast oluşturuyor . Çekmeceler kozmetikleri, banyo gereçlerini ve havluları kolayca gizlemek için yeterli alan sunar.

Duvara monte edilen çekmece sandıkları çok çeşitli lavabolarla kombine edilebilir. Yuvarlak veya oval mineral döküm lavabolar yumuşak, organik bir hava katıyor ve ahşap tahılın doğal çizgilerinin altını çiziyor. Kare lavabolarda ise doğrusal şekil vurgulanabilir ve modern, özel bir tasarım yaratılabilir.

Her banyo için şık ve doğal

2020 Modern Ahşap Banyo Dolapları
2020 Modern Ahşap Banyo Dolapları

Doğal ahşap ve MDF’den yapılmış bu çekmece sandığı, öncekinden daha küçük ve daha dar, ancak daha az şık değil. Ayrıca küçük banyoda şık, çağdaş banyo tasarımı imkanı sunar. Duvara montaj nedeniyle, çekmece sandığı yüzüyor gibi görünüyor ve birkaç metrekarelik bir banyoya daha zarif ve havadar bir görünüm veriyor.

Banyoda net zarafet

Doğal ve Modern Ahşap Banyo Dolapları
Doğal ve Modern Ahşap Banyo Dolapları

Koyu meşe ve kulpsuz tasarım, lavabo dolabına özel bir görünüm kazandırır. Üst alanda, kabinde gizli bir tutma çubuğu görevi gören sürekli bir girinti vardır. Hızlı ve kolay açılır, burada bakım ürünleri ve aksesuarları için de bol yer vardır.

Doğal ürünler olarak, Badeloft ahşaptan yapılmış banyo mobilyaları, benzersiz renk tasarımı ve deseni ile karakterize edilen benzersizdir. Koyu bir gölgede, çekmece sandığı açık doğal taş zeminlere veya beyaz fayanslara ilginç bir kontrast oluşturabilir. Açık çekmece sandıkları açık ahşap zeminlerle mükemmel uyum sağlar, koyu banyolar onları daha parlak ve daha dostça gösterir.

Banyo mobilyalarından hangisinin kendi banyonuz için mükemmel olduğundan henüz emin değilseniz, Badeloft’taki uzmanlardan her zaman tavsiye alabilir ve uzman tavsiyesi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı