Dergi

Modern Asma Şömine Modelleri 2020

Son yıllarda özellikle modern iç mekanlarda karşımıza sıkça çıkan teknolojik ve modern asma şömine modelleri iç mekanlara sıcak olduğu kadar estetik bir hava kazandırıyor. Eğer sizde bu tarz modern tasarımlardan hoşlanıyorsanız yazımızda yer verdiğimiz modern asma şömine modelleri size ilham verebilir.

Asma bir şömine muhteşem görünüyor. Odada otomatik olarak şık bir göz alıcı olur ve aynı zamanda büyüleyici alev oyunuyla hoş bir sıcaklık sağlar. Asma baca tavana monte edildiğinden, duvarlarda ve yerde boşluk kalmaz ve kış bahçesine veya büyük panoramik pencerenin önüne bile kolayca monte edilebilir.

Modern Asma Şömine Modelleri 2020

RF Design GmbH uzmanları, etanol ile çalışan ve bu nedenle duman dolabı gerektirmeyen ve kurulumları konusunda çok esneklik sunan, modern bir tasarıma sahip 2020 asma şömine modelleri yazımızda sizleri bekliyor.

Saf şıklıkta şömine

Modern Asma Şömine Modelleri 2020
Modern Asma Şömine Modelleri 2020

Perola asma şömine, uyumlu çizgileri ve yuvarlak şekli ile saf zarafeti taşır. Asılı şömine, son derece güvenli bir brülör ve yüksek kaliteli, kalın paslanmaz çelikten yapılmış bir gövde ile karakterizedir. Beyaz taşlarla birlikte siyah renkte veya siyah taşlarla beyaz renkte mevcuttur ve farklı tarzlardaki oturma odalarına etkili bir şekilde uyar.

Doğal ahşap tonları ve çok sayıda beyaz ile süslenmiş aydınlık yaşam ortamlarında, örneğin etkili bir kontrast haline gelir. Ancak renkli odalarda beyaz bir şömine uyumlu bir etkiye sahip olabilir ve aydınlık ve samimi atmosfere katkıda bulunabilir.

Modern elips şekli

Modern Asma Şömine Modelleri
Modern Asma Şömine Modelleri

Tasarımcı şömine Ellipse de zarif eğrilerle karakterize edilir, ancak adından da anlaşılacağı gibi, elips şeklinde gelir ve bu nedenle özellikle çağdaş yaşam ortamlarına iyi uyum sağlar. Alevin her zaman en iyi şekilde hizalanması ve görünür olması için isteğe bağlı olarak döndürülebilir.

Doğal organik şekiller

2020 Modern Asma Şömine Modelleri
2020 Modern Asma Şömine Modelleri

Aeris adı verilen bu etanol şöminesi, bağlı olduğu teleskopik direk boyunca hafifçe yüzüyor gibi görünüyor. Yuvarlak şekli ile doğal desenli odalar için idealdir. Bu asma şömine tavana yapıştırılmak yerine, ayak yardımı ile ayakta duran bir şömineye dönüştürülebilir. Eğimli tavanlar için ve özellikle yüksek tavanların yanı sıra siyah veya paslanmaz çelik için bir uzantı ile de mevcuttur.

Açısal tasarımlı şömine

2020 Modern Asma Şömine Modelleri 5
2020 Modern Asma Şömine Modelleri 5

Vertigo şöminesi yuvarlak yerine kare şeklindedir ve birbirine bağlı olmayan iki parçadan oluşur. Şöminenin üst kısmı tavana tutturulmuş ve klasik bir şöminenin tasarımını hatırlatırken, brülörlü ikinci kısım yerde ve alevleri gösterir. Bu şömine için baca gerekmediğinden, odaya esnek bir şekilde yerleştirilebilir ve ayrıca büyük, açık yaşam alanları için idealdir.

Özel tasarımla birleştirilmiş yenilikçi teknoloji

2020 Modern Asma Şömine Modelleri 6
2020 Modern Asma Şömine Modelleri 6

İki taraftan görülebilen Exodus asma şömine, açık alanlar ve çeşitli yaşam koşulları için de idealdir. Modern, sıradışı tasarımı yenilikçi şömine teknolojisi ile birleştirir. Bu lüks şöminenin otomatik brülörü uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir ve elektronik güvenlik sensörleri sayesinde özellikle güvenlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı