Mutfak

Mutfakta tuğla: şık ve rustik bir tasarım için

Mutfaktaki tuğla giderek daha popüler hale geliyor. Modern veya rustik bir mutfakta, bir kır evinde mutfak veya endüstriyel bir tarzda mutfak olsun tuğla, ince bir renk sıçraması sağlayan ve hemen mutfağa özel bir vurgu ekleyen göz alıcı bir unsurdur.

Antik-Stein’ın yapı malzemeleri uzmanları, mutfak için sadece görsel olarak etkilemekle kalmayıp aynı zamanda kendi dört duvarınıza bir tarih parçası da ekleyen tarihi tuğlalar sunuyor. Antika tuğlalardan yapılmış mutfak arka duvarları için sadece tarihi binalardan gelen ve elle kurtarılan taşlar kullanıyorlar. Mutfaktaki büyülü kullanımlarına bir göz atıyoruz.

Mutfak duvarı için şık bir görünüm

Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için
Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için

Bu mutfağın arka duvarı için Antik-Stein uzmanları eski tuğlalardan bakan tuğla tuğla kazandı. Sonuç, eşleşen, çerçeveli bir posterle süslenmiş ve önünde modern kahve makinesi ve modern mutfağın kendi haline geldiği vintage tarzında bir duvar. Özellikle dekorasyon için yer olmayan küçük mutfaklarda, antika bir tuğla duvar olağanüstü bir ortam yaratmak için mükemmel bir yoldur.

Rustik duvar kaplaması

Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 2
Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 2

Eskiden yeniye tarihsel tuğlaları işlerken slogan. Bu mutfak için rustik duvar karoları kullanıldı. Bu amaçla, eski tuğlalar tuğla karşıtı kesilir ve tekrar duvara konur. Bir yandan tarihi yapı malzemeleri bu şekilde kullanılır.

Öte yandan bunlar profesyonel uygulama nedeniyle yeniden işlenir ve modern, fonksiyonel bir duvar tasarımı için tüm gereksinimleri karşılar. Kayma önleyici özellikle duvar lambaları ile vurgulanmış ve antrasit içindeki modern mutfak tezgahına şık bir kontrast oluşturmuştur.

Kırmızı, siyah ve beyaz modern mutfak

Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 3
Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 3

Beyaz ve siyah mutfaklar popülerdir, ancak beyaz duvarlarda hızlı bir şekilde sıkıcı olabilir. Kırmızı tuğla, dayanıklı ve sağlam bir duvar tasarımını korurken mutfağı renklendirmenin bir yolunu sunar.

Bu modern mutfakta tuğla sadece mutfağın arka duvarı için değil, tüm duvar boyunca uzanıyordu. Tuğla kaplama tuğlalar, tarihi yapı malzemeleri için uzmanlardan üç metrekarelik bir sipariş miktarından edinilebilir.

Fayans arası tuğla

Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 2020
Mutfakta tuğla şık ve rustik bir tasarım için 2020

Bu şık mutfağın gururlu sahipleri de sıfır-sekiz-on beş fayans aynası gibi hissetmediler ve tuğla kaymayı önledi. Sadece kırmızı kayışlar mevcut değildir, aynı zamanda sarı tuğlalar da kullanılabilir – Akdeniz tarzındaki mutfaklar için mükemmeldir .

Bölgesel ve sürdürülebilir

Antik-Stein’daki uzmanların kullandığı tuğlalar, eski binalardan elle çıkarılan tarihi orijinallerdir. Burada taş kesme makineleri ile ıslak kesme işlemi kullanılmaktadır. Bu şekilde elde edilen yapı malzemesi sadece yeniden kullanım açısından ikna edici olmakla kalmaz, aynı zamanda sürdürülebilirliği ile de karakterize edilir.

Uygulama alanları sadece mutfaklarla sınırlı değildir. Şömine kaplaması, oturma odası, koridor ve yatak odası duvarlarının yanı sıra banyolar ayrı ayrı ve anlamlı bir şekilde tasarlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı