Banyo

Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri

Parlak veya mat olsun – gümüş rengi ve yüksek kaliteli görünümü ile paslanmaz çelik armatürler modern, şık banyo için mükemmeldir. Sağlık gereçlerini tamamlarlar ve birlikte optik olarak ayrılmaz bir birim oluştururlar. Bu sadece çekici bir tasarım meselesi değil, aynı zamanda en iyi işlevselliktir, sonuçta evinizde armatürlerden daha sık ellerinizde tuttuğunuz bir nesne yoktur.

Paslanmaz çelik asil küvet musluğu

Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri
Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri

Nazik kıvrımları ile bu küvet musluğu, küvete harika ve ihtiyatlı bir ektir ve ayaklı küvetler için de idealdir. İlgili duş başlığı da basit ve zariftir ve sadece tutucusundan çıkarılması kolay değildir, aynı zamanda tutulması da kolaydır.

Paslanmaz çelik bağlantı parçası, güvenli bir kapanmayı garanti eden ve mükemmel kalitesi sayesinde uzun dayanıklılık ve işlevsellik vaat eden yüksek kaliteli seramik kontrol kartuşu ile işlenmiştir.

Ayaklı küvet için paslanmaz çelik musluk

Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 2
Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 2

Bu paslanmaz çelik musluk, duvarın yanına değil, odaya serbestçe yerleştirilen ayaklı küvetler için idealdir. İnce tasarımı, azaltılmış formları ve basit gövdesi ile musluk, modern değil, aynı zamanda minimalist banyo için de mükemmeldir. Paslanmaz çeliğin gümüş-gri rengi sayesinde, bağlantı çevresi ile zamansız bir şekilde uyum sağlar ve zarif küvetin görsel efektini tamamen geliştirebileceği kadar incedir. Duş başlığı, tüm musluk ile uyumlu bir ünite oluşturan esnek bir duş hortumu ile doğrudan musluğa bağlanır.

Zarif paslanmaz çelik gövdeli duş başlığı

Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 3
Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 3

Bu paslanmaz çelik duş sistemi, kapsamlı ve günlük duş keyfi için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İki küçük tutamak su kaynağını ve sıcaklığı düzenler. Yumuşak duş hortumunun yanı sıra hafifçe yağan yağmur suyu duşu için kalıcı olarak monte edilmiş bir duş başlığı da mevcuttur. Hem mat hem de parlak olarak mevcut olan bu paslanmaz çelik duş sistemi, çok çeşitli tasarımlarla en iyi şekilde birleştirilebilir ve örneğin büyük, antrasit renkli fayansların önünde mükemmel bir etkiye sahiptir.

Lavabo için paslanmaz çelik musluklar

Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 4
Paslanmaz Çelik Modern Banyo Armatürleri 4

Paslanmaz çelik musluklar sadece görsel avantajlar sunmakla kalmaz, aynı zamanda malzemelerinin özel özellikleri nedeniyle hijyenik olarak talep edilen banyolar için de idealdir . Paslanmaz ve çizilmeye karşı dayanıklı, yüksek taleplere kolayca dayanabilirler ve paslanmaz çeliğin pürüzsüz yüzeyi, bakterilerin buraya yerleşmesini önler. Ek olarak, kireç paslanmaz çelik yüzeylerde daha fazla birikir ve temizliği kolaylaştırır.

Yüksek kaliteli, zarif paslanmaz çelik bağlantı parçaları doğrultusunda, Berlin’deki banyo ekipmanı uzmanlarımız da güzel mineral döküm lavabolar ve olağanüstü ayaklı küvetler sunmaktadır .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı