Banyo

Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020

Son yıllarda modern banyo dekorasyon örnekleri arasında dikkat çeken modern elektrikli havlu ısıtıcıları banyolara lüks hava kazandıran tasarımlar arasında yer alıyor. Eğer sizde banyonuz için bu tarz bir tasarıma ihtiyaç duyuyorsanız yazımızda yer verdiğimiz Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020 size bu konuda ilham verebilir.

Banyolar bugün yepyeni bir rol alıyor. Sağlıklı yaşam ve tasarım konuları artık odanın salt işlevi kadar önemlidir. Tamamen rahat ve lüks bir banyoda ayrıca havluların banyodan sonra veya duştan sonra hoş bir şekilde ısıtılmasını sağlayan bir havlu ısıtıcısı vardır. Her zamanki havlu ısıtıcıları, tasarım vurgularından daha ısıtıcıları anımsatan, RF Design uzmanlarımızın programlarında bulunan İtalya’dan mg12’den elektrikli havlu ısıtıcılarına bir göz atmaya değer.

Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020

Bu modeller sadece tasarımları açısından geleneksel radyatörlerden farklı olmakla kalmaz, aynı zamanda renkleri ve şekilleri ile her banyoya yeni bir ivme kazandırır, aynı zamanda son derece pratiktir.

Mg12’nin havlu ısıtıcıları, özel olanı takdir eden yaratıcı tasarımcılar tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Tasarımlarına ek olarak, havlu ısıtıcıları işlevselliği ile etkileyicidir. Bu yeni havlu ısıtıcıları hakkında özel olan, el ve banyo havlularının her birinin ısıtıcı tabanının üzerine yerleştirilmesi ve bu nedenle rahat bir şekilde ısıtılmasıdır. Havlu ısıtıcıları yuvarlak, kare ve uzun şekillerde olduğu gibi özellikle çocuklar için de mevcuttur.

Siyah veya beyaz yuvarlak havlu ısıtıcı

Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020
Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020

Bu havlu ısıtıcısı gerçek bir göz alıcıdır – ister siyah ister beyaz, hatta aynalı bir görünümde olsun, her banyonun tasarımını ve işlevselliğini artırır!

Round adlı bu elektrikli havlu ısıtıcısı, piyasada bulunan havlu ısıtıcılarından farklıdır. Havlu, kullanımdan önce ısıtan ve kullanımdan sonra çabuk kuruyan ısıtmalı taban üzerine yerleştirilir. Havlupanın çapı yaklaşık 50 cm’dir ve havlu tutucunun cihazda pratik bir açma ve kapama düğmesi vardır. Bu şekilde seçici ve ekonomik olarak kullanılabilir.

Dikdörtgen havlu ısıtıcısı

Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları
Yeni Nesil Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları

Düz çizgiler hayranları için, Dikdörtgen adı verilen bu dikdörtgen havlu ısıtıcısı doğru seçimdir. Açısal şekli nedeniyle duvar ve yer karolarına mükemmel uyum sağlar . Isıtıcı iki farklı genişlikte mevcuttur: 30 cm ve 45 cm.

Bu havlu ısıtıcı serisindeki diğer tüm modellerde olduğu gibi, havlular da Dikdörtgen modelindeki sıcak taban üzerine yerleştirilir . Bu model beyaz ve siyah olarak mevcuttur.

Aynalı ön yüzlü havlu ısıtıcısı

Aynalı Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları
Aynalı Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları

Ayna cephesinin arkasına gizlenmiş olan bu havlu ısıtıcısıyla İtalyan tasarımcılar başka bir sanat eseri yarattılar. Beyaz ve siyah renkte de mevcut olan Round serisinden elektrikli havlu ısıtıcı, ayna şeklinde tamamen farklı bir etkiye sahiptir ve ayrıca başka bir işlevi rahatlıkla yerine getirir.

Prensip burada da aynıdır: Havlu ısınmak ve kurutmak için ısıtılmış tabanın üzerine yerleştirilir. Ayna önünün çapı yaklaşık 50 cm’dir. Ayna tasarımı sayesinde, bu havlu ısıtıcısı her tasarıma ve her küçük banyoya uyar .

Çocuklar için havlu ısıtıcısı

Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları
Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları

Mg12’deki tasarımcılar da çocuklar için uygun bir havlu ısıtıcısı tasarladılar. Bu şekilde banyoların küçükleri daha da eğlenceli hale getireceği garanti edilir! Çocuklar için havlu ısıtıcı serisi, her çocuk için doğru motife sahiptir. Küçük olanlar araba, taç, çiçek veya fil şeklinde bir havlu ısıtıcısı arasında seçim yapabilir.

Havlular ısıtmalı baza üzerine yerleştirilir ve bu şekilde hoş bir şekilde ılıktır – bundan böyle, sıcak küvetten çıkmak artık çok fazla çaba sarf etmeyecektir. Havlu ısıtıcı motifine bağlı olarak, boyutlar genişlik ve yükseklik bakımından farklılık gösterir. Boyut maksimum 60 x 50 cm’dir. Havlu ısıtıcıların çocuk serisi beyaz renkte mevcuttur.

Dekoratif havlu ısıtıcıları

Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020
Modern Elektrikli Havlu Isıtıcıları 2020

Yuvarlak havlu ısıtıcısına ek olarak, Kare modeli beyaz, siyah veya aynalı bir yüzeye sahiptir. Kare havlu ısıtıcısı yaklaşık 50 x 50 cm’dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı