Banyo

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler

Banyonuz için ilham alabileceğiniz modern ve lüks ayaklı küvetler yazımızda sizleri bekliyor.. Banyonuzun tarzı ister klasik ister modern tarz olsun, bu etkileyici ayaklı küvet modelleri ile banyonuzu çok daha zarif ve sıcak bir mekan haline getirebilirsiniz.

Canlı bir şehirde modern bir daire, sakin bir konumda geniş bir apartman binası veya popüler bir bölgede kentsel bir çatı katı olsun, banyonun tasarımı giderek daha önemli hale geldi. Bu bağlamda, yeni binalardaki banyolar ve yenilemeler genellikle eskisinden daha geniş hale getirilmektedir. Bugün içinde yaşadığımız stresli zamanlarda, denge kurabilmek önemlidir. Banyo yerel vaha olarak rahatlama ve refah bir yer olarak önem kazanmaktadır. Güzel bir banyonuz varsa, akşamları çok daha rahat bir şekilde yatağa gidersiniz ve yeni zorlu güne sabah daha canlılık ile başlarsınız.

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler

Böyle bir rüya banyosunda, mineral dökümden yapılmış bağımsız bir tasarımcı banyosu – örneğin Badeloft’tan – eksik olmamalıdır! Bu küvetlerin benzersiz stili, her banyo tasarımına stil ve modern bir zarafet kazandırır . Badeloft’un tüm banyo küvetleri (ve ayrıca lavabolar) yüksek kaliteli mineral dökümden yapılmıştır ve her banyoya şık bir tasarım görünümü verir. Aşağıdaki favori nesnelere bir göz atın ve banyonuza hangi küveti koyacağınıza kendiniz karar verin!

Bağımsız küvet

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler
Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler

Model BW-01-L, 1.70 m uzunluğunda, 0.85 m genişliğinde ve 0.56 m yüksekliğinde, mineral dökümden yapılmış düzgün duran bir hamamdır. Badeloft tasarımcıları banyoyu daha geniş ve daha sonra daralacak şekilde tasarladılar. Bu şekilde, küvet hemen dikkat çeken güzel ve eşsiz bir şekil alır. Ayaklı küvet olarak, model Badeloft’un ayaklı armatürleriyle özellikle güzel görünüyor.

Bağımsız küvet BW-02-L

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 2
Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 2

Bağımsız küvetiniz için daha simetrik bir şekil mi tercih edersiniz? O zaman Badeloft model BW-02-L sizin için ideal! Bu mineral döküm banyosu her banyo için uygundur ve odaya modern, havadar bir dokunuş verir. Küvetler için uygun ayaklı musluklar ile birleştiğinde, bu küvet özellikle güzel görünüyor ve şekil en iyi şekilde çıkıyor.

Bağımsız küvet BW-06

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 3
Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 3

BW-06 modeli, net şekiller ve çizgiler hayranları için ilk tercihtir. Bu açısal küvet, şekil banyonun diğer kısımlarına yansıtıldığında kendi kendine gelir. Bu örnekte, seçilen mozaik zemin ve odanın geniş dikdörtgen pencerelerine mükemmel uyum sağlar. Bu model için de Badeloft tasarımcıları, küvetin şekline ideal olarak uyan ve pozitif olarak vurgulayan düzgün bir ayaklı musluk tasarladı.

Bağımsız küvet BW-03-XL

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 4
Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 4

BW-03-XL modeli, boyutuna rağmen hafif ve havadar görünüyor. Bağımsız beyaz mineral döküm küvet nispeten küçük bir taban alanına sahiptir ve bir kaseyi andırır. Bu varyant, bağımsız bir banyo için yer olan herhangi bir banyo için mükemmeldir. Basit ama zarif bir muslukla bir araya getirilen bu küvet iki kat daha güzel görünüyor.

Bağımsız küvet BW-08

Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 6
Zarif banyolar için lüks ayaklı küvetler 6

Bağımsız küvet BW-08, modern ve akılda kalıcı şekliyle de etkileyicidir. Bu model, küvete daha fazla ağırlık veren, düz bir şekilde çalışan oval bir ayak izine sahiptir. Küvet her banyoda bir açıklama yapar. Özellikle karanlık bir zemin ve çok telkari olmayan bir uyumla eşleşen bu küvet gerçek bir sanat eseri haline gelir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı